Web blog

web a blog Lukáše Kaňky

Google+

Android wear: jak instalovat aplikace a něco málo o nich.

Posted on | Listopad 11, 2016 | No Comments

Do svých smartwatch můžete instalovat nové aplikace které vám přidají nové funkce. Aplikace se instalují buď z vašeho smartphone nebo pc,tabletu či jiného zařízení kde je webový prohlížeč a jste přihlášeni pod svým googlu účtem.

 Ještě než budete instalovat nové aplikace něco málo o nich napíši.  Máme aplikace které se instalují do hodinek a tím zabírají místo v paměti a ty co se spouští ze smartphonu, ale fungují pouze když je smartphone připojen k vašim smartwatch.

Aplikace pro android wear máme:

Ty co jsou bězné na vašem android  smartphone a mají podporu android wear, různé aplikace na sociální sítě nebo počasí či aplikace na sport.Mnohdy se spouští ze smartphone.

Pak máme aplikace pouze pro android wear a některé aby řádně fungovali musí se nastavit ještě v telefonu(zobrazí se v nabídce smartphone jako každá jiná aplikace).A pak jsou takové co rovnou fungují ve vašem smartwatch ale v aplikacích ve smarphonu je neuvidíte.

A k samotné instalaci wear aplikací, instalujete buď ze smartpohone nebo webového prohlížeče. Ve smartphone spustí aplikaci play a nebo webovém prohlížeči (přihlášeni pod svým google účtem) naštívíte : PlayGoogle  .

V obou případech kliknete na kategorie – android wear a můžete vybírat které se vám libí.

Odinstalace aplikací probíhá stejně jako když odinstalováváte aplikace z vašeho smartphonu.

screenshot_20161111-175144

Comments

Leave a Reply

 • Příjemné prožití vánočních svátků, v novém roce hodně dobrých myšlenek, mnoho chuti do práce a pevné zdraví přeje Kankys
 • Donate Securely with PayPal

  Choose currency

  Enter amount

 • Nejnovější příspěvky

 • Nejnovější komentáře

 • 20.1.2020, 14:59
  Zataženo
  Zataženo
  2°C
  Odpovídá teplotě: 4°C
  Aktuální tlak: 1050 mb
  Vlhkost: 68%
  Rychlost větru: 0 m/s SV
  Nárazový vítr: 1 m/s
  UV-Index: 0
  Východ slunce: 7:51
  Západ slunce: 16:30